czwartek, 4 kwietnia 2013

Najważniejsze to dobry start.

Dobry dzień. To dopiero początek mojego innego spojrzenia na świat, ale widzę różnice w moim podejściu. Najcięższa praca to praca nad sobą. Ja staram się traktować każdy dzień jako naukę na lepsze jutro, mam nadzieję że z pozytywnym skutkiem. Każdy dzień, nawet ten najgorszy przybliża nas do sukcesu.
Zawsze sobie powtarzam, że może jeszcze nie dotarłam do mety, ale jestem bliżej niż byłam wczoraj.

Książki to bardzo potężne źródło wiedzy, przez wielu nie doceniane. Ja też taka byłam, teraz nie wyobrażam sobie żebym nie przeczytałam czegoś przed snem. 20 minut to nie jest dużo, a może zmienić tak wiele. Oczywiście najpierw było baaardzo dużo wymówek bo fejs sam się nie sprawdzi. Teraz ograniczyłam go do minimum, używam tylko do wymieniania pilniejszych wiadomości. Zdecydowanie preferuję spotkania w weekendy czy też po zajęciach.

Kolejna ważna rzecz to wstawanie z uczuciem wdzięczności. Tak wiem to trudne.
6 nad ranem a tu znowu ta nieznośna melodyjka, która kończy nasze marzenia senne. Powrót do rzeczywistości nigdy nie jest łatwy. Od dziecka sen zajmował sporą część mojego dnia, byłam niespełnioną marzycielką, która nigdy nie podejmowała działań. W tym momencie to się zmienia. Czasem rzeczywistość wydaje mi się tak nierealna, a jednak to wszystko dzieje się naprawdę.

Polecam wstawać z uczuciem wdzięczności. Jak to zrobić? Podziękuj za pogodę, nie ważne czy śnieg, deszcz czy słońce, ciesz się z tego.
Ciesz się, że jest ktoś kto Cię kocha, rodzice, brat, chłopak, przyjaciółka.
Podziękuj za wszystkie znajomości, które zawarłaś, dały Ci one tyle szczęśliwych chwil i doświadczeń.
Podziękuj za to co wydarzy się w tym dniu, tak jak tego oczekujesz. Jestem przekonana, że większość z nich potoczy się lepiej niż można sobie to wyobrazić.

Na zakończenie tego dobrego dnia, oto kupon rabatowy do RESERVED .
Nawet 25 % na cały asortyment, wydaje mi się że to niezła okazja, zwłaszcza, że RESERVED nie często obsypuje nas takimi promocjami.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz